Skorzystaj z 15% rabatu!

Uzyskaj 15% zniżki na pierwsze zamówienie

Odbierz swój osobisty voucher i dowiedz się, w jaki sposób produkty Leica spełniają Twoje potrzeby

Leica Microsystems oferuje rozwiązania dla klientów z dziedziny przemysłu, kryminalistyki, edukacji i nauk przyrodniczych, pracujących w działach kontroli/zapewniania jakości, badań i rozwoju, produkcji, badań naukowych i w środowisku akademickim. 

Nasza oferta obejmuje mikroskopy cyfrowe, które doskonale nadają się do automatyzacji i intuicyjnej obsługi, a także klasyczne mikroskopy świetlne i stereoskopowe, oferując różnorodne opcje konfiguracji niemal w każdym zakresie zastosowania.

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

*
*
*
*
*
*
*
*
By clicking on the SUBMIT button, I confirm that I have reviewed and agree with Leica Microsystems GmbH Terms of Use and their Privacy Policy. I also understand my privacy choices as they pertain to my personal data, as detailed in the aforementioned Privacy Policy under ‘’Your Privacy Choices’’.

Innowacyjne rozwiązania mikroskopowe dla przemysłu, kryminalistyki, edukacji i nauk przyrodniczych

Przemysł, kryminalistyka i edukacja

Działalność Leica Microsystems dla przemysłu, kryminalistyki i edukacji koncentruje się na wspieraniu klientów w dążeniu do osiągnięcia najwyższej jakości wyników końcowych przez dostarczanie najlepszych i najbardziej innowacyjnych systemów obrazowania dla ich potrzeb związanych z obserwacją, pomiarami i analizą mikrostruktur w rutynowych i badawczych zastosowaniach przemysłowych, w badaniach materiałoznawczych i kontroli jakości, w badaniach dochodzeniowych i zastosowaniach edukacyjnych.

Oferujemy:

  • mikroskopy cyfrowe
  • mikroskopy i makroskopy stereoskopowe
  • kamery mikroskopowe
  • mikroskopy świetlne
  • oprogramowanie mikroskopowe

Skorzystaj z 15% rabatu!*

Nauki przyrodnicze

Rozwiązania Leica Microsystems dla nauk przyrodniczych zaspokajają potrzeby naukowej społeczności w dziedzinie obrazowania, oferując zaawansowane innowacje i wiedzę techniczną w zakresie wizualizacji, pomiarów i analizy mikrostruktur. Skupiamy się na zrozumieniu zastosowań naukowych, dzięki czemu klienci Leica Microsystems znajdują się w czołówce naukowców.

Oferujemy:

  • mikroskopy świetlne
  • oprogramowanie mikroskopowe
  • kamery mikroskopowe

Skorzystaj z 15% rabatu!*

* Regulamin

Wyłącznie dla nowych klientów Leica. Oferta wygasa 31 grudnia 2022 r. Oferta nie wiąże się z żadną inną promocją ani ofertą rabatową. W zależności od dostępności. Mogą obowiązywać dodatkowe ograniczenia. Oferta dotyczy wyłącznie klientów w następujących krajach europejskich: Austria, Niemcy, Szwajcaria, Holandia, Belgia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Wielka Brytania, Włochy, Dania, Szwecja, Norwegia, Finlandia oraz wybrane kraje regionu NEE-MEA.