Hızlı, Etkin Hizmet için Leica Microsystems İle İletişime Geçin

Leica Microsystems Türkiye

Leica Microsystems, mikro, makro ve nano-yapıların görüntülenmesi ve analizi için yenilikçi mikroskop, kamera ve yazılım çözümleri sunan bir dünya lideridir.

Profesyonel yaşamlarında Türk müşterilerimizi desteklemek üzere Leica Microsystems Türkiye, yüksek standartlarda satış ve destek sağlar.

BUGÜN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

*
*
*
*
*
*
*
*
Yeni ürün bilgileriyle ilgili gelecekte sizinle iletişime geçebilir miyiz?
By clicking on the SUBMIT button, I confirm that I have reviewed and agree with Leica Microsystems Terms of Use and their Privacy Policy. I also understand my privacy choices as they pertain to my personal data, as detailed in the aforementioned Privacy Policy under ‘’Your Privacy Choices’’.

Mikroskobik görüntüleme, ölçüm ve analiz alanında sunduğumuz geniş çözüm yelpazesi, kullanıcıların hızlı ve güvenilir araştırma sonuçları elde etmesine, en yüksek kalite üretim standartlarını yakalamalarına ve üstün teknolojiyle mikro cerrahi gerçekleştirmelerine yardımcı olur.

Leica Microsystems Türkiye’nin faaliyetleri, etkileşim, işbirliği ve yenilikçi yaklaşımlar açısından çok daha yüksek düzeyde fırsatlar yaratmaktadır. Bu fırsatlar, müşterilerimize; tanılamada, cerrahi alanlarda, yaşam bilimlerinde, endüstriyel laboratuarlarda ve hastanelerde avantaj sağlamaktadır.

 

 

 

Cerrahi

Leica Microsystems'in cerrahi mikroskopları, mikro cerrahi gereksinimlerini tam karşılayacak donanıma sahiptir.  Kompakt bir optik ünite net ve keskin odaklı görüntüler sunarken modüler sistem, cerraha optimum manevra kabiliyeti sağlar.

Cerrahi

Nanoteknoloji

Mükemmel Numune Hazırlama, mükemmel bir mikroskobun ön koşuludur. Leica Microsystems biyolojik, medikal ve endüstriyel numunelerin hazırlanmasında en kapsamlı ürün portföyüne sahiptir.

Nanoteknoloji

Hizmet

Leica Microsystems'ten bir donanım aldığınızda size sanatkâr bir şekilde işlenmiş bileşenlerin teknolojik birleşiminden çok daha fazlasını sunarız. Amacımız, en iyi sonuçları, iç huzurunu, başarıyı ve gururu sunan özgün hizmet çözümleri sağlamaktır.

Hizmet

Endüstri

Aksama süreleri, kâr hanenize zarar verir. Leica Microsystems en küçük ayrıntıları bile görmenizi sağlayıp etkin bir şekilde tanımlamanıza, belgelemenize ve rapor oluşturmanıza olanak tanıyarak aksama sürelerinden kaçınmada size yardımcı olur. İşletme ihtiyaçlarınızı karşılamaya yardımcı olmak amacıyla geniş bir yelpazede mikroskopi çözümleri ve uzman yerel destek sunmaktayız.

Endüstri

Malzeme Bilimi

Güvenilir, yüksek kalitede görüntüleme ve analiz için doğru araçlara ihtiyacınız vardır. Leica Microsystems, tüm araştırma ihtiyaçlarınız için tek adrestir. Uzman yerel destekle birlikte uygulamanıza uygun bir sistem tasarlamak üzere çok sayıda optik, görüntüleme sistemi, yazılım ve ergonomik aksesuarlar sunmaktayız.

Malzeme Bilimi

Yaşam Bilimi

Leica Microsyste ms’in Yaşam Bilimi Bölümü, mikro yapıların görselleştirilmesi, ölçümü ve analizi için üst düzeyde yenilikçi ve teknik uzmanlıkla bilim camiasının görüntüleme ihtiyaçlarına yanıt vermektedir. Kararlı bir şekilde bilimsel uygulamalara odaklanmamız, Leica Microsystems müşterilerini bir adım öne çıkarır.

Yaşam Bilimi