Hızlı, Etkin Hizmet için Leica Microsystems Temsilcinizle İletişime Geçin

Leica Microsystems Turkey

Leica Microsystems, mikro, makro ve nano-yapıların görüntülenmesi ve analizi için yenilikçi mikroskop, kamera ve yazılım çözümleri sunan bir dünya lideridir.

Profesyonel yaşamlarında Türk müşterilerimizi desteklemek üzere Leica Microsystems Türkiye, yüksek standartlarda satış ve destek sağlar.

Bugün Bizi Arayın

*
*
*
*
*
*
*
*
Yeni ürün bilgileriyle ilgili gelecekte sizinle iletişime geçebilir miyiz?
By clicking on the SUBMIT button, I confirm that I have reviewed and agree with Leica Microsystems Terms of Use and their Privacy Policy. I also understand my privacy choices as they pertain to my personal data, as detailed in the aforementioned Privacy Policy under ‘’Your Privacy Choices’’.

Mikroskobik görüntüleme, ölçüm ve analiz alanında sunduğumuz geniş bir yelpazedeki sistem çözümlerimiz, kullanıcıların hızlı ve güvenilir araştırma sonuçları elde etmesine, en yüksek kalite üretim standartlarını yakalamalarına ve üstün teknolojiyle mikro cerrahi gerçekleştirmelerine yardımcı olur.

Leica Microsystems’in Türkiye'deki ticari faaliyetlerin artırması; etkileşim, işbirliği ve yenilikçi yaklaşımlar açısından çok daha yüksek düzeyde fırsatlar yaratmaktadır. Bu girişimler, müşterilerimize; tanılamada, cerrahi alanlarda, yaşam bilimlerinde, endüstriyel laboratuarlarda ve hastanelerde avantaj sağlayabilmektedir.

Türkiye genelinde farklı şehirlerde temsilciliklerimiz bulunmaktadır

Cerrahi

Leica Microsystems'in cerrahi mikroskopları, mikro cerrahi gereksinimlerini tam karşılayacak donanıma sahiptir.  Kompakt bir optik ünite net ve keskin odaklı görüntüler sunarken modüler sistem, cerraha optimum manevra kabiliyeti sağlar.

Nanoteknoloji

Mükemmel Numune Hazırlama, mükemmel bir mikroskobun ön koşuludur. Leica Microsystems biyolojik, medikal ve endüstriyel numunelerin hazırlanmasında en kapsamlı ürün portföyüne sahiptir.

Hizmet

Leica Microsystems'ten bir donanım aldığınızda size sanatkâr bir şekilde işlenmiş bileşenlerin teknolojik birleşiminden çok daha fazlasını sunarız. Amacımız, en iyi sonuçları, iç huzurunu, başarıyı ve gururu sunan özgün hizmet çözümleri sağlamaktır.

Endüstri

Aksama süreleri, kâr hanenize zarar verir. Leica Microsystems en küçük ayrıntıları bile görmenizi sağlayıp etkin bir şekilde tanımlamanıza, belgelemenize ve rapor oluşturmanıza olanak tanıyarak aksama sürelerinden kaçınmada size yardımcı olur. İşletme ihtiyaçlarınızı karşılamaya yardımcı olmak amacıyla geniş bir yelpazede mikroskopi çözümleri ve uzman yerel destek sunmaktayız.

Malzeme Bilimi

Güvenilir, yüksek kalitede görüntüleme ve analiz için doğru araçlara ihtiyacınız vardır. Leica Microsystems, tüm araştırma ihtiyaçlarınız için tek adrestir. Uzman yerel destekle birlikte uygulamanıza uygun bir sistem tasarlamak üzere çok sayıda optik, görüntüleme sistemi, yazılım ve ergonomik aksesuarlar sunmaktayız.

Yaşam Bilimi

Leica Microsyste ms’in Yaşam Bilimi Bölümü, mikro yapıların görselleştirilmesi, ölçümü ve analizi için üst düzeyde yenilikçi ve teknik uzmanlıkla bilim camiasının görüntüleme ihtiyaçlarına yanıt vermektedir. Kararlı bir şekilde bilimsel uygulamalara odaklanmamız, Leica Microsystems müşterilerini bir adım öne çıkarır.