Spotkaj się z naszymi ekspertami online

Nasi eksperci oferują konsultacje na żywo i chętnie udzielą wsparcia przez Internet. Skorzystaj z okazji, aby uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące wymagań Twojej aplikacji podczas osobistego spotkania na żywo.

Wszystkie systemy mikroskopowe Leica są skonfigurowane i mogą być zaprezentowane online przez naszych ekspertów. Nasza oferta obejmuje mikroskopy cyfrowe, doskonale nadające się do automatyzacji i intuicyjnej obsługi, jak również klasyczne mikroskopy modułowe i stereoskopowe.

Zarejestruj się i skorzystaj z porad naszych ekspertów odnośnie do konkretnych wymagań w obrazowaniu i wymagań dotyczących przeprowadzanych analiz, czy to dla kontroli powierzchni, analiz awarii, czy kontroli jakości.

Korzyści w skrócie

  • Codzienne osobiste spotkania online, podczas których możesz uzyskać najszybszą odpowiedź.
  • Obrazowanie i analiza obrazów materiałów, próbek czy danych jest całkowicie darmowa.
  • W celu zapewnienia maksymalnej wygody prezentacja odbywa się bezpośrednio na ekranie Twojego komputera. Nie ma potrzeby organizowania oddzielnej sali konferencyjnej, przygotowywania miejsca na prezentację itp.
  • Masz dostęp do gromadzonej od ponad 50 lat przez firmę Leica Microsystems ogromnej wiedzy specjalistycznej na temat mikroskopii. Nasi eksperci odpowiedzą na Twoje pytania szybko i kompleksowo.
  • Aby później odtworzyć wyniki, otrzymasz pełny raport i nagranie po zakończeniu sesji.
  • Do udziału możesz zaprosić współpracowników i osoby decyzyjne z Twojego otoczenia, nawet jeśli znajdują się oni w różnych lokalizacjach.

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ ONLINE

*
*
*
*
*
*
*
Klikając na przycisk SUBMIT potwierdzam, że zapoznałem się z Warunkami użytkowania Leica Microsystems i ich Polityką prywatności oraz zgadzam się z nimi. Rozumiem również, że moje decyzje dotyczące prywatności odnoszą się do moich danych osobowych, co zostało szczegółowo opisane w powyższej Polityce Prywatności w części "Twój wybór prywatności".

FAQ – najważniejsze odpowiedzi

Pytanie: Czy każdy może wziąć udział?

Odpowiedź: Tak. Nie ma znaczenia, czy jesteś klientem Leica, czy nie. Jeśli interesują Cię tematy związane z mikroskopią, nasze sesje online są dla Ciebie odpowiednie.

Pytanie: Jak mogę wziąć udział w sesji online?

Odpowiedź: Po zarejestrowaniu się na bezpłatne spotkanie online lokalny przedstawiciel Leica skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na spotkanie. Przed spotkaniem online otrzymasz od nas wiadomość e-mail z zaproszeniem. Znajdziesz w niej łącze i informację dotyczącą połączenia, dzięki czemu można będzie dołączyć bezpośrednio na spotkanie w określonym czasie. Wystarczy komputer stacjonarny, laptop lub tablet z dostępem do Internetu i słuchawki, jeśli to konieczne. Można również wykonać połączenie telefoniczne.

Pytanie: Czy mogę zadawać pytania?

Odpowiedź: Zdecydowanie! Podczas tych sesji online to Ty jesteś w centrum uwagi. Zadawaj pytania podczas rejestracji lub podczas sesji.