Setkejte se s našimi odborníky online

Naši odborníci pořádají živé konzultace a těší se, že se s vámi setkají online. Využijte této příležitosti a prodiskutujte veškeré otázky týkající se vašich aplikačních požadavků na živém osobním setkání. Všechny mikroskopické systémy Leica jsou připraveny a k dispozici pro online předvedení s našimi odborníky. Naše portfolio obsahuje digitální mikroskopy, které se skvěle hodí pro automatizaci a intuitivní používání, jakož i klasické složené mikroskopy a stereomikroskopy. Přihlaste se a využijte odborných rad pro vaše konkrétní potřeby v oblasti zobrazování a analýzy – ať už se jedná o kontrolu povrchu, analýzu závad nebo kontrolu kvality.

Přehled vašich výhod

  • Každodenní osobní schůzky online vám poskytnou tu nejrychlejší odezvu
  • Zobrazování a analýza vašich snímků, vzorků nebo dat je zcela zdarma
  • Ukázku sledujete s maximálním pohodlím přímo ze svého notebooku: není potřeba zajišťovat zasedací místnost, manipulovat s ukázkovými boxy atd.
  • Můžete těžit z více než 50 let skvělého know-how společnosti Leica Microsystems v oblasti mikroskopie: naši odborníci odpoví na vaše otázky rychle a obsáhle
  • Obdržíte kompletní zprávu a záznam celé schůzky pro případ, že byste chtěli výsledky později reprodukovat
  • Schůzky se mohou zúčastnit další kolegové a zainteresované osoby, i když se nacházejí na různých místech

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ ONLINE

*
*
*
*
*
*
*
Kliknutím na tlačítko ODESLAT potvrzuji, že jsem si přečetl(a) podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů společnosti Leica Microsystems a souhlasím s nimi. Rozumím také svým možnostem ochrany osobních údajů, protože se týkají mých osobních údajů, jak je podrobně uvedeno ve výše uvedených zásadách ochrany osobních údajů v části „Vaše možnosti ochrany osobních údajů“.

Nejdůležitější odpovědi na často kladené otázky

OTÁZKA: Může se zúčastnit kdokoli?

ODPOVĚĎ: Ano. Nezáleží na tom, zda jste zákazníkem společnosti Leica, nebo nikoli. Pokud máte zájem o témata z oblasti mikroskopie, jsou pro vás naše online setkání to pravé.

OTÁZKA: Jak se mohu zúčastnit online setkání?

ODPOVĚĎ: Po registraci na bezplatné online setkání se s vámi spojí místní zástupce společnosti Leica a naplánuje vaši schůzku. Před online setkáním od nás obdržíte e-mail s pozvánkou, odkazem a informacemi pro telefonické připojení, pomocí nichž se ve stanovený čas dostanete přímo na setkání. Potřebujete jen počítač, notebook nebo tablet s přístupem k internetu a případně sluchátka. Můžete se také připojit po telefonu.

OTÁZKA: Mohu se na něco zeptat?

ODPOVĚĎ: Rozhodně! Při těchto online setkáních jste ve středu pozornosti vy. Dotazy můžete pokládat při registraci nebo naživo v průběhu setkání.